Важко навіть уявити собі ситуацію, за якої сучасний офіс не був би обладнаний відповідними технічними пристроями - комп'ютером, факсом, принтером та іншими. Сьогодні з їх допомогою створюються текстові та графічні документи будь-якої складності. Деякі дані можуть залишатися в електронній формі, в той час як важливі ділові договори, контракти, звіти, накази та службові записки повинні бути роздруковані. Тому перше, про що варто подбати кожній організації, - це про те, як вигідно і швидко купити офісний папір.
Окремої уваги заслуговує папір А4 з-за найбільш частого використання. Папір А4http://violex.kiev.ua характеризується різною щільністю, непрозорістю і гладкістю. Для однобічного друку на струменевих принтерах ці параметри не так важливі, а для лазерного принтера, двостороннього копіювання або використання в факсових апаратах товщина листів має особливе значення.
Сьогодні завдяки широкому асортименту можна купити папір А4 не лише класичного білого кольору. Кращою основою для рекламних проспектів, буклетів оголошень послужить красивий різнобарвний папір. Незвичайне яскраве оголошення буде кидатися в очі за кілька метрів, а його вміст напевно викличе інтерес.
Під час бурхливо киплячої роботи і телефонних розмов часто виникає необхідність швидко зробити короткі замітки. Для таких випадків можна купити офісний папір невеликих розмірів у вигляді блоків з відривними листами, які завжди будуть під рукою. Хорошим помічником стануть і клеєні різнокольорові стікери. Нагадування на видному місці робочого столу дозволить не забувати про важливі справи, зустрічі та дзвінки.
Канцелярія та блокноти оптом
Маючи в запасі папір різних розмірів, для друку і записів, не варто забувати і про інших канцелярські товари. Олівці і ручки, скотч і клей, кнопки і скріпки потрібні всім і завжди, причому у великих кількостях тут. Те ж саме відноситься до файлів, що зберігають важливі папери в належному вигляді, і до папок, які впорядковують документи. Відмінне рішення - придбати всі необхідні канцтовари оптом, завдяки чому можна значно заощадити і рідше турбуватися про відсутні предмети. В якості корисного корпоративного презенту можна купити блокноти на будь-який смак. Записна книжка з обкладинкою класичного суворого кольору або з оригінальним малюнком приємно порадує кожного працівника і допоможе йому в організації робочого дня.
Основні види паперів, що забезпечують базову працездатність офісу: газетний, офсетний, офісний. Між собою вони різняться, перш за все, різними ступенями щільності.
Газетний папір - вид паперу, найголовнішим компонентом якого є деревна маса, не відрізняється високими споживчими властивостями і непрезентабельним зовнішнім виглядом. У нього найнижча щільність - 45 г/м2. Для копіювальних робіт такий папір не підходить. Такий папір вважається найдешевшим (на 60-70% дешевше офісного паперу). Тому використовують його в цілях економії, наприклад на чернетки. Теж він придатний і для машинописних робіт. Такий папір виготовляється з дешевих волокнистих матеріалів, має виражений жовтуватий відтінок. Найпоширеніші формати - А3 і А4.
Офсетний папір - вид паперу, більш наближений за своїми найголовнішими якісними характеристиками до офісного паперу, характеризується високим вмістом деревної маси, стійкістю до механічних пошкоджень, пухкою структурою. Офсетний папір представлений папером переважно вітчизняного виробництва, його ціна в порівнянні з офісним папером на порядок нижче (на 30-40%). На сьогоднішній день відчутна тенденція щодо зниження споживчого попиту на нього. Європейські виробники відносять такі види паперу для письма та друку» до класу «D».Офсетний папір гіпотетично підходить для використання офісною технікою (його щільність 60-65г/м2). Але на практиці ви можете зіткнутися з низкою неприємностей при друку. З-за низької щільності, аркуші паперу можуть просто застрягти в принтері, а з-за недостатньої білизни паперу, ви програєте за якістю самої печатки. Папір теж підходить для машинописних і рукописних робіт.
Більш затребуваним видом паперу вважається папір офісний. За статистикою, його споживання зростає з кожним роком приблизно в 1,5 рази. На такий процес не вплинув ні розвиток цифрових технологій, ні введення електронного документообігу. Щільність офісного паперу 80г/м2.